Šárka Rooya

Jsem inspirátorka, lektorka a mentorka rukodělné tvorby. 

Jsem 16 let na volné noze, aktuálně se nejvíce cítím publicistkou v DIY. Pracuji pro naši rodinnou korálkárnu Rooya a pro TV Prima. 

Mentoruji podnikatelky v rukodělné tvorbě.

Pedagogické a psychologické vzdělání jsem získala na Přírodovědecké fakultě v Olomouci. Marketing a management jsem si vypilovala v Paříži, Bruselu a v Praze. 

Má cesta nebyla přímá a bez překážek. Výsledky mám nakonec vždycky skvělé. A to i díky tomu, že se umím obklopit těmi správnými lidmi a učím se od nejlepších.

Co je na mne jedinečného a proč právě já umím dovést podnikatelky v rukodělné tvorbě rychle a účinně k jedinečným výsledkům? Protože ty, co si mne vyberou, vedu přesvědčivou silou svého jedinečného daru. Můj dar je kombinací analytického myšlení, práce s energiemi - vidante a 23 let zkušeností v marketingu a rukodělném podnikání.

Strategie, taktika a vidanté v rukodělném podnikání

90minutová konzultace 2 990 Kč

Malý balíček konzultací (270 minut/3 měsíce) 7 870 Kč

Velký balíček konzultací (540 minut/6 měsíců) 13 900 Kč

Marketingová kampaň (uvedení na trh, launch) bez podpory 12 000 Kč,

s podporou 48 000 Kč

(270 min konzultace, plán kampaně, 8 týdnů plné podpory na mesengeru popř. telefonu)

VIP nabídka: 90denní mentoring s intenzivní podporou 120 000 Kč

Domluv si 15minutovou nezávaznou konzultaci, než se rozhodneš, tel. 774 210 969, prostě zavolej.

----

"O úspěchu rozhoduje, jak se zachováš ve chvíli, kdy se ti nechce." 

Ten nejlepší čas postavit na nohy svůj neodolatelný rukodělný byznys je právě teď.

Rukodělný trh je téměř nedotčen profesionálními byznys a marketingovými principy, a kdo si na něm zabere místo v několika následujících měsících, vybuduje silnou značku a zajistí si nadprůměrné příjmy. 

Hledej své autentické rukodělné a podnikatelské já.

Najdi své barvy, logo, vizuální identitu.

Podnikej ze svého daru duše a v souladu se sebou.

Nastav si funční marketing a trvalé přivádění zákazníků.

Nauč se prodávat s vášní.

Konstruktivně si nastav nástroje pro bezpečný růst značky. 

Vylaď si obsah a formu svého rukodělného produktu/kurzu/služby.

Nastav si jednoduše a smysluplně své finanční cíle, ceny, škálování.

Vytvoř  si prodejní stránku, web nebo e-shop, vylaď si profily na sítích a mailing.

Vytvoř svou neodolatelnou prodejní kampaň za pár dní.

Deleguj včas a efektivně.

Využij ve svém podnikání intuici, vidante, máme TO všechny.

Energetické podnikání ti přinese hluboké vnitřní i finanční uspokojení. 

Domluv si se mnou 15minutovou konzultaci na zkoušku, bezplatně nebo rovnou 90 minut:

ROZHOVOR O RUKODĚLNÉM PODNIKÁNÍ V MAGAZÍNU WONLINE

Co o mně napsaly účastnice programů a konzultací:

 - Odnáším si motivaci nejen k rozvoji, ale i zbavení se strachu, posouvání se dál, motivaci k založení vlastních kurzů. Výuková videa jsou srozumitelná a člověk si z nich hodně odnese. Líbilo se mi, že každý je veden individuálně.

Kurz byl velmi dobře strukturovaný. Videa byla přehledně řazená v průvodci a nemusela se nikde dlouze dohledávat. V průvodci byly také dokumenty s různými tipy, opět praktické a jasné. Videa byly zajímavá a podnětná. Velmi šikovné byly technická videa, které přednášela paní Dominika. Bylo zřetelné, že se v dané problematice orientuje. Paní Šárka vytvořila inspirativní a přátelskou atmosféru. Z kurzu si odnáším nejen praktické znalosti a doporučení, ale hlavně motivaci pro další práci. Velmi jsem se těšila začátkem týdne na nová videa a pouštěla jsem si je během týdně několikrát. Vytvořit strukturu takového kurzu a udržet pozornost účastníků po dobu čtyřech týdnů - za to skládám velkou poklonu. Kurz opravdu neměl žádná slabá místa. Nebylo to žádné neosobní přednášení. Byla jsem vtažena do děje a zároveň jsem mohla pracovat svým tempem. Děkuji, že jsem mohla být součástí tohoto vzdělávacího, ale také velmi přátelského kurzu.

Určitě doporučím, všechno super vysvětleno, ukázáno, reakce a zodpovězené důležité otázky. Podpora a hlavně um, že dokážete, aby člověk, který má dojem, že nic takového neumí, začne vůbec premýšlet o tom, že se do něčeho takového pustí. Díky za všechno.

Děkuji Šárce za dvouhodinovou konzultaci. Na začátek konzultace jsem přišla schlíplá a unavená neustálým hledáním nových řešení mého podnikání. Na konci konzultace jsem byla plná energie, sebevědomí a jela na vlně bohaté euforie z toho, k jakému řešení mě Šárka dovedla. Šárko děkuju a těším se na realizaci!

- Kurz určitě doporučuji. Sama bohužel nejsem aktuálně ve fázi, abych spustila svůj vlastní kurz, ale Šárka Rooya je neskutečná studnice znalostí a dokáže velmi dobře motivovat. Vystoupila jsem ze své komfortní zóny a rozeslala svůj první dotazník, chystám se v budoucnu na emailing. A určitě někdy vymyslím neodolatelný rukodělný kurz, protože jsem nasála tolik informací, že jiný než dokonalý nebude. :) Díky moc, byla to pro mě čest být ve Vašem kurzu!

- S Šárkou se znám již dlouho a vždy pro mě byla inspirací a každý náš rozhovor mne posunul kupředu. Naposledy jsme řešily to, co nového nabídnout našim zákazníkům. Probíraly jsme podporu našeho internetového prodeje spolu s kurzy pletení a háčkování. Šárka mi nabídla vhled a já našla možnosti, jak postupovat.

- Známe se déle než pár let a za tu dobu jsme měly možnost nahlédnout do našich soukromých, životů, sledovat naše posuny i zvraty i v profesním růstu. Jsi pro mě žena, která neutíká od problémů, ale snaží se najít způsob k jejich rozklíčování a nacházení cest k jejich následnému řešení. Pro mě se po našem rozhovoru zvedl adrenalín a najednou mám po třech letech plácání se v jednotvárnosti své práce pocit, že se nemusím bát mluvit otevřeně o svých plánech. Moc se mi líbí tvé nastavení na ženy a jejich profesní růst, nebot v mém věku už mohu řešit jen svůj osobní růst a nezabývat se jen rodinou a dětmi. Po třech letech od rozvodu a velmi radikální změně ve svém životě cítím, jak opět nabírám sílu a díky tvé podpoře pevně věřím v realizaci svých vizí. Jsi pro mě žena, která si zachovává svou osobitou krásu a ženskost a využívá svůj potenciál s lehkostí a nadhledem, který mě dodává odvahu a radost se posunout o stupínek dál ve svých představách o své ideální práci a zůstat při tom nohama na zemi.

Mgr. Šárka Jiřičná Máchova 56/20, 12000, Praha 2, Czech republic IČ: 75254816 DIČ: CZ6959218739 Korespondenční adresa: Šárka Jiřičná Rousínov 43, Slabce Číslo účtu: 1184921027 / 3030 Banka: Airbank, a.s., Hráského 2231/25, Praha 11 SWIFT: AIRACZP1 IBAN: CZ2330300000001184921027. Ochrana osobních údajů  Obchodní podmínky.