Šárka Rooya 

Nevěř mentorce, která neprodala, co učí prodávat tebe.

Jsem inspirátorka, lektorka a mentorka rukodělné tvorby. 

Jsem 18 let na volné noze, pohybuji se v různých rukodělných oborech a druhý rok se intenzivně věnuji mentoringu rukodělných podnikatelek. Co mohu nabídnout? 

    ✅ 7 let tvrdé korporátní zkušenosti s analýzami trhu, plánováním, a kampaněmi v rámci dobře postavené značky. A to jak se zavedenými značkami, tak i budování úplně nové. A schopnost to převést do lidštiny a do vašeho podnikání.
✅ 22 let skutečného prodeje. V korporátu a v oblasti rukodělství. S úspěchy i propady. Co umím osobně prodat a skutečně jsem prodala? Korálek za korunu, šperk za několik tisíc, drahý i levný rukodělný kurz, službu v hodnotě tisíců i sta tisíc. Sebe, svou značku, své lektory. Své klienty. Krabičku léků bez zjevné výhody mezi konkurenty i naprosto exkluzívní věc. A umím vás naučit prodávat a milovat prodej.
    ✅ a něco navíc, co se děje, když se mnou jste...podle Jany Svobodové tomu už pár let říkáme vidanté. Teď už to slovo zas přestává být v kurzu. Tváříme se, že TO neexistuje. Mno, ale to je mi úplně fuk. Funguje mi to cca 15 let. Vědomě s TÍM pracuji asi 7. Je to třeba jako elektřina. Nevidíš ji, ale víš, co se s ní dá podniknout. Nepřeceňuješ ji, ani nepodceňuješ. Představ si, že by ses v našem světě ocitla ze 17. století, tak nechápeš, že? Tak stejně je to s polem, silou, kterou používám. A má to svá pravidla, své zákony. Je to velmi pragmatické, když se ponoříš do studia a testování.

Strategie, taktika, zkušenost, propojení a něco navíc v rukodělném podnikání

Dvoudílný on-line seminář pro rukodělce: Jak prodávat na LinkedInu - 1150 Kč ZDE VÍCE

6.- 24. 2. 2023 Jarní úklid v dílně a v byznysu: on-line program pro rukodělné podnikání -

3 týdny živé podpory, 15 úkolů formou e-mailů, 690 Kč 

Ochutnej mne. On-line kurz Mé magické JÁ - najdi svou zónu génia a tržní niku 590 Kč ZDE VÍCE

90minutová Zoom konzultace 4 990 Kč

Malý balíček Zoom konzultací (270 minut/3 měsíce) 10 950 Kč

Velký balíček Zoom konzultací (540 minut/6 měsíců) 17 900 Kč

VIP nabídka: 90denní mentoring s intenzivní podporou 130 000 Kč 

obsahuje konzultace a energetické zásahy dle potřeby minimálně 1x týdně, podporu 24/7, mastermind, konstelační byznys techniky, služby externích specialistů dle zvážení mentorky, obsáhlou byznys knihovnu a prostě vše, co potřebujete ke splnění svého konkrétního cíle ve vašem podnikání. 

Domluv si 15minutovou nezávaznou konzultaci, než se rozhodneš, tel. 774 210 969, prostě zavolej.

----

"O úspěchu rozhoduje, jak se zachováš ve chvíli, kdy se ti nechce." 

Teď je nejlepší čas postavit na nohy svůj rukodělný byznys.

Rukodělný trh je téměř nedotčen profesionálními byznys a marketingovými principy, a kdo si na něm zabere místo v několika následujících měsících, vybuduje silnou značku a zajistí si nadprůměrné příjmy. 

Hledej své autentické rukodělné a podnikatelské já.

Najdi své barvy, logo, vizuální identitu.

Podnikej ze svého daru duše a v souladu se sebou.

Nastav si funční marketing a trvalé přivádění zákazníků.

Nauč se prodávat s vášní.

Konstruktivně si nastav nástroje pro bezpečný růst značky. 

Vylaď si obsah a formu svého rukodělného produktu/kurzu/služby.

Nastav si jednoduše a smysluplně své finanční cíle, ceny, škálování.

Vytvoř  si prodejní stránku, web nebo e-shop, vylaď si profily na sítích a mailing.

Vytvoř svou neodolatelnou prodejní kampaň za pár dní.

Deleguj včas a efektivně.

Využij ve svém podnikání intuici, vidante, máme TO všechny.

Podnikání ve vyrovnané energii ti přinese hluboké vnitřní i finanční uspokojení. 

Domluv si se mnou 15minutovou konzultaci na zkoušku, bezplatně nebo rovnou 90 minut:

ROZHOVOR V PODCASTU OLDSCHOOLERS

ROZHOVOR O RUKODĚLNÉM PODNIKÁNÍ V MAGAZÍNU WONLINE

BLOG AKADEMIE ÚSPĚŠNÝCH RUKODĚLCŮ

Co o mně napsaly ty, které se mnou spolupracovaly?

Ivana Vepřková: se Šárkou jsem se setkala v tříměsíčním mentorigovém programu pro rukodělce. Jako moje mentorka se dokázala poprat s netradičním zadáním, kdy mi prvoplánově nešlo o byznys. Navedla mne tím správným směrem. Dokázala se přizpůsobit mému pomalejšímu tempu. Našla odborníky, kteří mi pomohli nastavit vše potřebné k nastartování projektu.  A i když to se mnou na mé cestě k autenticitě bylo někdy hodně těžké, nepovolila a dovedla mne ke zdárnému konci. Mám vymyšlený projekt, dostala jsem spoustu užitečných rad a podnětů. A teď už záleží jen na mně, kdy a jak to vše zužitkuji. Děkuji!

Radka Fujdiaková, návrhářka bižuterie: Do kurzu  Mé magické JÁ jsem vstoupila v době své obrovské osobní krize.Jednotlivé úkoly mě motivovaly ke zpomalení hektického tempa a k zamyšlení.Celým kurzem prostupovala úžasná energie a já jsem najednou sebe sama začala vnímat zcela jinak, pozitivně. Šárko, děkuji za dva úžasné týdny. Jsi člověk na svém místě. Je až neskutečné, jaký pokrok jsem za tak krátkou dobu udělala. Porozuměla jsem sama sobě a začala jsem věřit ve své schopnosti. Tento kurz doporučuji každé ženě, která v osobním životě, v podnikání nebo zaměstnání začne ztrácet svou osobnost.

Ludmila Osičková, rukavičkářka: Postav na nohy svůj rukodělný byznys za 90 dní, tak tohle heslo mi bude znít v hlavě hodně dlouho. A kdo za tímto „sloganem“ stojí?Jedna velmi milá, charizmatická a noblesní, zároveň přísná dáma Šárka Rooya Jiřičná. Šárku jsem měla tu čest poznat právě v tříměsíčním mentoringovém programu v loňském roce. Díky této cestě, která nebyla opravdu lehká, jsem tam, kde mě teď všude vidíte. Prošla jsem tvrdou výukou byznysu v pravém slova smyslu. Zažila jsem euforii, pláč, vztek, radost, veškeré emoce, které v sobě máme. Objevila jsem své hvězdné JÁ. Začala jsem ovládat emoce a stabilitu v mém podnikání. Naše spolupráce pokračuje dál, Šárka je má mentorka. A do kdy? Dokud můj byznys nebude ustálen. Ač jsem nikdy netušila, jaká cesta to bude, nelituji sekundy života, kdy mne Šárka vede. Jednou na té cestě už budu samostatně stát, a ona bude stále v pozadí zajisté přihlížet. Dnes už jsme i výborné kamarádky, a umíme si říct narovinu, kde jsou hranice přátelství, a kdy jedeme byznys. Teď už vím, kdo je má cílová skupina, můj zákazník. Pro něj tady jsem ted a vždy budu.

 Mgr. Šárka Jiřičná Máchova 56/20, 12000, Praha 2, Czech republic IČ: 75254816 DIČ: CZ6959218739 Korespondenční adresa: Šárka Jiřičná Rousínov 43, Slabce Číslo účtu: 1184921027 / 3030 Banka: Airbank, a.s., Hráského 2231/25, Praha 11 SWIFT: AIRACZP1 IBAN: CZ2330300000001184921027. Ochrana osobních údajů  Obchodní podmínky.